Ateities sportas

TEQVOLY

Tekvolis - tai naujoviška tinklinio atmaina žaidžiama ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus - TEQ™ stalo.

Įtraukiantis ir malonus poilsis:

Tekvolis - puikus laisvalaikio praleidimo būdas kiekvienam sporto entuziastui. Tačiau tai ne tik laisvalaikis - tai ir galimybė profesionaliems tinklinio žaidėjams papildomai treniruotis ir tobulėti. Taisyklės, sukurtos taip, kad rungtynės būtų įdomesnės ir malonesnės tiek dalyviams, tiek žiūrovams, skatina susikaupimą, reakcijos laiką ir tikslumą valdant kamuolį.

Tinklinio pradmenys

Svarbiausias tekvolio tikslas - didinti šios naujoviškos sporto šakos populiarumą visame pasaulyje tiek tarp profesionalių sportininkų, tiek tarp entuziastų. Šia sporto šaka siekiama užmegzti glaudų ryšį su tinkliniu, integruojant jį į kasdienę sporto praktiką. Tai ne tik išplečia tinklinio žaidėjų galimybes, bet ir praturtina sporto bendruomenę naujomis ir įdomiomis perspektyvomis.

Techninių ir psichologinių įgūdžių stiprinimas

Tekvolis ne tik skatina fizinį aktyvumą, bet ir stiprina techninius bei psichologinius įgūdžius. Žaidimas stiprina žaidėjų koncentraciją, reakcijos laiką ir tikslumą - esminius elementus ne tik tekvolyje, bet ir įvairiose kitose sporto šakose bei gyvenimo situacijose. Profesionaliems tinklinio žaidėjams šis žaidimas suteikia galimybę tobulėti ir perkelti įgūdžius į savo pagrindinį žaidimą, o mėgėjams atveria duris į naują ir patrauklią sportinę patirtį.

TEQVOLY taisyklės

Sužinokite daugiau kaip žaidžiamas tekpongas

Žaisti visur ir visada

Tekvolį galima žaisti patalpose, lauke, mieste ir ant smėlio, todėl teqis tampa dar malonesnis ir suteikia žaidėjams daugiau iššūkių.

ATEITIES ATLETU
TAPK TEQVOLY
ATEITIES ATLETU
TAPK TEQVOLY
ATEITIES ATLETU
TAPK TEQVOLY