Ateities sportas

TEQBALL

Tekbolas - tai naujoviška futbolo ir stalo teniso mišinys žaidžiamas ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus - TEQ™ stalo.

Netradicinis fitnesas ir malonumas

Tekbolas suteikia gaivų požiūrį į fizinį aktyvumą, derindamas futbolo azartą ir stalo teniso tikslumą. Ši unikali sintezė ne tik padeda žaidėjams fiziškai įsitraukti, bet ir suteikia naują malonumo formą, kuria galima dalytis su draugais ir šeima. Naujoviškas TEQ™ stalo žaidimas suteikia netikėtumo elementą, todėl kiekvienas mačas tampa jaudinančia ir dinamiška patirtimi.

Patobulinti refleksai ir gebėjimas prisitaikyti

Žaidžiant tekbolą lavinami tokie svarbūs sportiniai įgūdžiai kaip greiti refleksai ir gebėjimas prisitaikyti. Greitas perėjimas tarp futbolo judesių ir kontroliuojamų stalo teniso smūgių reikalauja priimti sprendimus dalimis per sekundę ir sklandžiai pereiti iš vienos technikos į kitą. Tai veiksmingai gerina žaidėjų vikrumą ir reakcijos laiką, o tai gali būti naudinga ne tik žaidžiant Tekbolas, bet ir kitose sporto šakose bei kasdienėse situacijose.

Įtraukiantis ir universalus užsiėmimas

Tekbolas sukurtas taip, kad juo galėtų mėgautis daugybė žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus ar įgūdžių lygio.Dėl futbolo ir stalo teniso elementų derinio jis prieinamas tiek futbolo entuziastams, tiek stalo teniso mėgėjams.TEQ™ stalo pritaikomumas reiškia, kad tekbolą galima žaisti patalpose, lauke ar net ant įvairių paviršių, todėl galima lanksčiai pasirinkti žaidimo aplinką, atitinkančią skirtingus pageidavimus ir aplinką.

TEQBALL taisyklės

Sužinokite daugiau kaip žaidžiamas tekbolas

Žaisti visur ir visada

Tekbolą galima žaisti patalpose, lauke, mieste ir ant smėlio, todėl teqis tampa dar malonesnis ir suteikia žaidėjams daugiau iššūkių.

ATEITIES ATLETU
TAPK TEQBALL
ATEITIES ATLETU
TAPK TEQBALL
ATEITIES ATLETU
TAPK TEQBALL