Ateities sportas

TEQPONG

Tekpongas - tai naujoviškas rakečių sportas, žaidžiamas ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus - TEQ™ stalo.

Pilna proto ir kūno treniruotė

Tekpognas siūlo holistinę treniruočių patirtį, derindamas fizinį krūvį su protiniu įsitraukimu. Įveikdami "Teq" stalo iššūkius žaidėjai ne tik tobulina fizinius įgūdžius, bet ir lavina dėmesio koncentraciją bei geresnę proto kontrolę, todėl visapusiškai lavina ir kūną, ir protą.

Dinamiška pramoga visų lygių žaidėjams

Tekpongas žaidžiamas naudojant išlenktą "Teq" stalo dizainą, todėl žaidimas tampa dar įdomesnis. Įvairūs atšokimai ir perskaičiuoti kampai suteikia begalinį malonumą ir patikrina žaidėjų refleksus. Šis dinamiškas žaidimas ir sporto šakos prieinamumas tinka įvairaus meistriškumo žmonėms - nuo profesionalių sportininkų, ieškančių iššūkio, iki pradedančiųjų, norinčių pramoginio azarto.

Įgūdžius lavinantis poilsis

Tekpongas teikia daugybę privalumų, nepriklausomai nuo jūsų patirties. Užsiimant šiuo sportu labai pagerėja rankų ir akių koordinacija, koncentracija ir refleksai. Dėl to šis sportas yra idealus pasirinkimas tobulinti svarbiausius įgūdžius, kuriuos galima pritaikyti ne tik pačiame sporte, bet ir įvairiose kasdienio gyvenimo srityse. Nesvarbu, ar norite patobulinti savo konkurencinį pranašumą, ar tiesiog mėgautis aktyviu laisvalaikiu, tekpongas turi ką pasiūlyti.

TEQPONG taisyklės

Sužinokite daugiau kaip žaidžiamas tekpongas

Žaisti visur ir visada

Tekpongą galima žaisti patalpose, lauke, mieste ir ant smėlio, todėl teqis tampa dar malonesnis ir suteikia žaidėjams daugiau iššūkių.

ATEITIES ATLETU
TAPK QATCH
ATEITIES ATLETU
TAPK QATCH
ATEITIES ATLETU
TAPK QATCH