Ateities sportas

TEQIS

Tekis - tai naujoviškas rakečių sportas, žaidžiamas ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus - TEQ™ stalo.

Greita reakcija

Šis sprotas siūlo žaidėjams įdomų būdą lavinti ir tobulinti savo pažintinius gebėjimus. Dėl unikalios išlenktos TEQ™ stalo formos sukuriamos skirtingos kamuoliuko trajektorijos, todėl žaidėjai turi greitai priimti sprendimus ir susikaupti. Tai skatina geresnę rankų ir akių koordinaciją, strateginį mąstymą ir gebėjimą prisitaikyti prie besikeičiančios žaidimo dinamikos, o tai galiausiai pagerina kognityvinius įgūdžius, kurie neapsiriboja vien sportu.

Sporto meistriškumo pagrindas

Tekis yra žingsnis į priekį rakečių sportu besidomintiems asmenims. Žaisdami "Teqis" žaidėjai lavina pagrindinius įgūdžius, tokius kaip greita reakcija, techninis tikslumas ir komandinis darbas - įgūdžius, kurie sudaro tvirtą pagrindą, pritaikomą kitose rakečių sporto šakose, tokiose kaip paplūdimio tenisas, padelis ir piklbolas. Nesvarbu, ar žaidžiamas vienetas, ar dvejetais, Tekis lavina gebėjimus, kurie lengvai perkeliami į kitas panašias sporto šakas, todėl tai ideali platforma tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sportininkams tobulinti savo bendrą raketės žaidimą.

Pramoga visoms amžiaus grupėms

Tai sportas, kuriam nėra amžiaus ribų, todėl jis yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas visų kartų žmonėms. Lengvai išmokstami elementai yra žaismingas pradžiamokslis pradedantiesiems, o techninės subtilybės - iššūkis labiau patyrusiems žaidėjams.

TEQIS taisyklės

Sužinokite daugiau kaip žaidžiamas tekis

Žaisti visur ir visada

Teqis galima žaisti patalpose, lauke, mieste ir ant smėlio, todėl teqis tampa dar malonesnis ir suteikia žaidėjams daugiau iššūkių.

ATEITIES ATLETU
TAPK TEQIS
ATEITIES ATLETU
TAPK TEQIS
ATEITIES ATLETU
TAPK TEQIS