Ateities sportas

QATCH

Ketčas - tai naujoviška tinklinio atmaina žaidžiama ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus - TEQ™ stalo.

Įtraukiantis ir malonus poilsis:

Qatch siūlo unikalų sportinės veiklos ir kokybiškos alternatyvios rankinio treniruočių koncepcijos derinį. Žaidžiant Qatch ugdomi geresni sprendimų priėmimo įgūdžiai, nes skatinamas kūrybiškas konkurencingumas. Žaidėjai geriau supranta sprendimus aikštelėje ir komandinio darbo dinamiką, tobulina savo gebėjimus efektyviai kurti strategijas ir sklandžiai bendradarbiauti su komandos draugais, perkeldami šiuos patobulintus įgūdžius į pagrindinį rankinio žaidimą.

Novatoriškas fizinis iššūkis

Qatch siūlo naujovišką ir fiziškai sudėtingą iššūkį. Išskirtinis žaidimo būdas - kamuolio mėtymas pirmyn ir atgal tarp trijų žaidėjų komandų - leidžia dalyviams patirti intensyvią ir dinamišką veiklą. Strateginis žaidėjų - puolėjų ir gynėjų - išsidėstymas uždaroje erdvėje skatina greitą mąstymą, vikrumą ir tikslumą, todėl gerėja refleksai ir fizinė koordinacija.

Įsitraukimas ir gebėjimas prisitaikyti:

Qatch išsiskiria kaip nauja ir novatoriška sporto šaka dėl savo unikalios sąrangos ir žaidimo būdo. Strateginis puolėjų ir gynėjų išsidėstymas priešinguose stalo galuose suteikia prisitaikymo ir strateginio įsitraukimo elementą. Žaidėjai turi ne tik efektyviai bendrauti, bet ir operatyviai koreguoti savo strategijas, taip pagerindami savo gebėjimą perskaityti varžovų veiksmus ir priimti dalinius sprendimus - įgūdžius, kurie puikiai pritaikomi įvairiose varžybų aplinkose, įskaitant tradicinį rankinį.

QATCH taisyklės

Sužinokite daugiau kaip žaidžiamas qatch

Žaisti visur ir visada

Ketčą galima žaisti patalpose, lauke, mieste ir ant smėlio, todėl teqis tampa dar malonesnis ir suteikia žaidėjams daugiau iššūkių.

ATEITIES ATLETU
TAPK QATCH
ATEITIES ATLETU
TAPK QATCH
ATEITIES ATLETU
TAPK QATCH